Clint Hill ma nadzieję, że 7 punktów wystarczy.

Obrońca Rangersów Clint Hill wyraził nadzieję, iż siedem punktów potencjalnie zdobytych w ostatnich czterech meczach sezonu wystarczy do utrzymania w Premier League. QPR zajmuje obecnie siedemnastą pozycję w tabeli z przewaga zaledwie dwóch punktów nad osiemnastym Boltonem. Rywal jednak ma do rozegrania dwa mecze więcej, zatem sytuacja The Hoops nie wygląda różowo.

R’s w następnej kolejce podejmą u siebie drużynę Tottenhamu i będzie to z pewnością kluczowe starcie dla pozytywnego rozstrzygnięcia w tegorocznej kampanii. Następnie Rangersi zmierzą się z zespołami Chelsea i Stoke, a sezon zakończą potyczką z wciąż walczącym o mistrzostwo Manchesterem City.

Clint Hill przyznaje, iż trudno jest określić jednoznacznie jaka ilość punktów pozwoli na pozostanie w Premier League.

„Jedni mówią, że będzie to 37. Inni twierdzą, że 39. Więc może jeżeli zdobędziemy coś pomiędzy, to będziemy bezpieczni.”

„To będzie trudne. Każdy mówi, że niektóre zespoły mają łatwiejsze zadanie od innych, ale w tej lidze po prostu nie ma łatwych spotkań. Wszyscy się o tym przekonują.”

Miejmy nadzieję, że zawodnicy QPR potwierdzą, iż lepiej grają z silniejszymi zespołami. Dwa zwycięstwa u siebie i jeden punkt na wyjeździe, to wydaje się możliwe do wykonania.

Podziel się wpisem: