Hoilett podpisał, Berbatov nie dla QPR

Wraz z końcem przerwy wakacyjnej wracamy do uaktualniania strony i informowania was o wszystkich najnowszych wydarzeniach prosto z Loftus Road, zaczynając od kilku zaległych informacji.

Junior Hoilett trzymał fanów QPR w ciągłej niepewności rozważając transfer od niemieckiej Borussi Monchengladbach. Ostatecznie jednak zawodnik zdecydował się na przenosiny na Loftus Road i związał się z klubem czteroletnim kontraktem.

„Hughes odegrał kluczową rolę w moim transferze. Jest to osoba która dobrze znam, pracowałem z nim i jego sztabem już w Blackburn.”

„Manager oraz zarząd klubu mają naprawdę wielkie ambicje i cieszę się, że będę częścią tego projektu.” – dodał Hoilett.

22-latek przez całą karierę na Ewood Park rozegrał 81 spotkań strzelając 12 bramek. Zawodnik dwukrotnie udał się na wypożyczenia najpierw do Paderborn 07 (12 meczów 1 bramka) a następnie do St. Pauli (21 meczów 6 bramek).

Niedawno pojawiły się plotki łączące bułgarskiego napastnika Dymitara Berbatova z Queens Park Rangers. Media donosiły, iż zawodnik miałby dołączyć do QPR za około 5 milionów funtów. Dzisiaj zarząd klubu z Loftus Road zdecydował odnieść się do krążących informacji na temat transferu zawodnika Manchesteru United i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Mark Hughes przyznał, iż klub nie planuje pozyskania Berbatova, a cała historia była jedynie wymysłem dziennikarzy.

Podziel się wpisem: