Hughes chwali postawę w meczu z Trabzonem

Mark Hughes był bardzo zadowolony z występu swoich podopiecznych w meczu z Trabzonsporem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 po bramkach strzelonych przez Ondreja Celustke w 57 minucie oraz Shauna Wright-Phillipsa w 83′. Oba gole były naprawdę widowiskowe, a zobaczyć je możecie klikając tutaj.

Szkoleniowiec R’s wypowiedział się o postawie swoich zawodników w pomeczowej konferencji:

„Przez pierwsze kilkanaście minut musieliśmy zapoznać się z ich grą, mimo to myślę, że dominowaliśmy przez całą pierwszą połowę.”

„Podobna historia miała miejsce w drugiej części spotkania. Oczywiście robiłem wiele zmian by utrzymać szybkość gry i dać każdemu szansę.”

„Ogólnie jesteśmy zadowoleni z występu. Bylibyśmy rozczarowani gdybyśmy go przegrali, w końcu to my prowadziliśmy grę przez większość meczu.”

Wright-Phillips strzelił swoją trzecią bramkę w przedsezonowej kampanii, a Hughes był wniebowzięty postawą zawodnika.

„Shuan gra naprawdę dobrze jesteśmy zadowoleni z jego poczynań.”

„W ostatnim roku brakowało mu pewności siebie, a pod koniec starał się tak bardzo, że doprowadziło to do kompromitacji. Teraz Shaun prezentuje się bardzo dobrze.”

Pod koniec Mark odniósł się jeszcze do samego zespołu:

„Jestem zadowolony z tego jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Szczerze, wydaje mi się, że nie mogło być lepiej. Jednak wciąż skupiamy się na budowie drużyny i szukamy różnych opcji i rozwiązań by coś ulepszyć.”

Skład QPR w meczu z Trabzonsporem:

QPR pierwsza połowa: Rob Green, Fabio Da Silva, Anton Ferdinand, Nedum Onuoha, Armand Traore, Jamie Mackie, Ji-Sung Park, Shaun Derry, Kieron Dyer, Junior Hoilett, Bobby Zamora.

QPR druga połowa: Rob Green, Michael Harriman, Matt Connolly, Anton Ferdinand, Max Ehmer, Jamie Mackie (Michael Doughty, 62), Ji-Sung Park (Shaun Wright-Phillips, 62), Hogan Ephraim, Adel Taarabt, Andy Johnson, Djibril Cisse.

Podziel się wpisem: