Hughes po Sambe.

Menadżer Rangersów Mark Hughes ma nadzieje podpisać kontrakt z Chrisem Sambą, 27- letnim obrońcą klubu z północno-zachodzniej Anglii. QPR złożyło już 2 oferty za kapitana Blackburn, jednak obie zostały odrzucone przez szefa Rovers Steve’a Keana, który cały czas utrzymuje iż Chris nie jest na sprzedaż ! Hughes nie zamierza jednak rezygnować z zakontraktowania doświadczonego obrońcy The Riversiders…

Warto wspomnieć, iż sam zawodnik, który zdążył już nakręcić się na opuszczenie Ewood Park, złożył wniosek o wystawienie go na listę transferową. Jeśli QPR wygra walkę o środkowego obrońcę, skorzysta na tym podwójnie. Nie tylko zasili swoją linię defensywną, ale także osłabi rywala walczącego o utrzymanie.

„Mamy zamiar sprowadzić do klubu wielu graczy… Powszechnie wiadomo, iż staramy się pozyskać Chrisa Sambę. Na tą chwilę sytuacja zmierza ku dobremu, lecz jeżeli coś by się zmieniło, będziemy musieli poczekać i popatrzeć na przebieg wydarzeń.” – Powiedział menadżer QPR udzielając wywiadu dla BBC.

Podziel się wpisem: