Hughes: Potrzebujemy wszystkich.

Boss QPR Mark Hughes przyznał, iż nie planuje wypożyczyć doświadczonego Rangera jakim jest Clint Hill, przed końcem sezonu. Szkoleniowiec R’s nie jest skłonny do wypożyczania któregokolwiek z swoich 25 zawodników zgłoszonych do rozgrywek. Manager uważa, iż każdy zawodnik będzie mu potrzebny w ostatniej, najważniejszej części sezonu i nie ma zamiaru osłabiać drużyny…

Walijczyk przyznał, iż QPR wciąż ma szanse na utrzymanie i z pewnością wygra mini-ligę utworzoną z kandydatów do spadku. A Clinta Hilla wymienił jako przykład wzorowego zmiennika.

Wydawało się, że Clint nie będzie miał okazji do występów po przybyciu do klubu Taye Taiwo, jednak w dwóch ostatnich spotkaniach to właśnie 33-latek wystąpił od pierwszej minuty.

„Niechętnie zgadzam się na wypożyczenia graczy z podstawowej 25. Moim priorytetem jest wysyłanie pozostałych zawodników do innych klubów na okres wypożyczenia.”

„Bardzo długo myślałem o Hillu. Jest on w gronie graczy zgłoszonych do ligi i wiem ze mogę go wystawić kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.”

Podziel się wpisem: