Hughes: Walka z najlepszymi nas zmotywuje.

Szkoleniowiec QPR Mark Hughes przyznał, iż nie ma zamiaru panikować spoglądając na ligowy terminarz. Co prawda, w tegorocznych rozgrywkach Premier League ekipie z Loftus Road pozostało do rozegrania tylko 12 spotkań, a do tego Rangersi wciąż mają przed sobą potyczki z najlepszą siódemką ligi. Jednak manager R’s nie ma zamiaru się tym specjalnie przejmować i wciąż twierdzi, że QPR z pewnością się utrzyma.

„Jesteśmy w takim momencie sezonu, że musimy zdobywać punkty za wszelka cenę. Zostało tylko 12 meczów, każdy z nich będzie trudniejszy od poprzedniego i równie ważny, więc to bez znaczenia z kim się mierzymy.”

„Musimy zdobyć punkty, więc musimy się upewnić, że jesteśmy gotowi na to zadanie.”

„Mieliśmy ciężki okres w tej rundzie, rozczrowywaliśmy siebie liczbą zdobytych punktów. Jednak fakt, że będziemy mierzyć się z lepszymi drużynami może nas odpowiednio zmotywować.”

PS Jeżeli zaglądacie na forum, to wiecie już (dzięki Abisynczykowi), że naszą drużynę opuścił (na zasadzie wypożyczenia) 28 letni obrońca Peter Ramage. Zawodnik ten od jakiegoś czasu nie może znaleźć sobie miejsca w QPR i już zeszłym roku był dwukrotnie wysyłany do Crystal Palace, a do końca obecnego sezonu będzie reprezentować barwy Birmingham City.

Podziel się wpisem: