Hughes zainteresowany Givenem i Mosesem

Mark Hughes cały czas rozgląda się za nowym bramkarzem by uniknąć walki o utrzymanie w przyszłym sezonie. Najpierw na liście życzeń Walijczyka znalazł się Robert Green, a teraz dotarły do nas informacje o zainteresowaniu osobą bramkarza Aston Villi Shay’a Givena.

Szkoleniowiec R’s współpracował już z Irlandczykiem w Manchesterze City i chciałby ponownie uczynić Givena pierwszym bramkarzem, tym razem na Loftus Road.

 (Pojawiają się także informacje o zainteresowaniu bramkarzem Blackburn Paulem Robinsonem oraz golkiperem Tottenhamu Heurelho Gomesem, który straił miejsce w bramce kogutów i pragnie przenieść się do innego zespołu Premier League.)

Obecny nr. 1 w bramce QPR Paddy Kenny prawdopodobnie przeniesie się na Elland Road by ponownie współpracować z byłym szkoleniowcem Neilem Warnockiem.

Queens Park Rangers planuje także złożenie oferty za skrzydłowego Wigan Victora Mosesa. Mark Hughes miałby wyłożyć na stół około 5 milionów funtów by ściągnąć zawodnika rok przed końcem kontraktu z obecnym zespołem. Pozyskaniem reprezentanta Nigerii zainteresowane są też Fulham oraz West Ham United.

Podziel się wpisem: