Jenas i Townsend zawodnikami QPR

Podczas ostatnich chwil okna transferowego Rangersi zdążyli zakontraktować dwóch zawodników Tottenhamu. Do Queens Park Rangers przenieśli się Jermaine Jenas podpisując 18 miesięczną umowę oraz Andros Townsend, który dołączył na zasadzie wypożyczenia i pozostanie na Loftus Road do końca sezonu.

Jermaine Jenas przyznał, iż obecność Harrego Redknappa w QPR miała wielki wpływ na jego decyzję. Zawodnik współpracował już ze szkoleniowcem w Tottenhamie i nie może się doczekać by ponownie wybiec na boisko pod wodzą Harrego tyle, że tym razem w barwach The Hoops.

„Już trzeci raz zmieniam klub w ostatnim dniu okna. To zawsze jest szalone, ale ciesze się, że wszystko znowu się ułożyło.”

„To wspaniałe, że znowu będę współpracował z Harrym. Jego obecność tutaj była kluczowa w uzgadnianiu transferu.”

„To nie żadna tajemnica, że przez ostatnie lata miałem problemy z kontuzjami, ale to jest dla mnie wielka szansa by znowu grać regularnie w Premier League i utrzymać klub w lidze na którą zasługuje.”

Redknapp:
„Znam JJ bardzo dobrze, pracowałem z nim w Tottenhamie”

„Myślę, że to dobry zawodnik, jest szybki, silny i wysportowany.”

Andros Townsend także wsprółpracował z Redknappem w Tottenhamie, jednak mając w drużynie Garetha Bale’a i Aarona Lennona mało kiedy 21-latek otrzymywał szansę na grę w pierwszej drużynie.

Pracowałem z Harrym w Tottenhamie, to u niego zadebiutowałem, więc nie było to takie nieprzemyślane kiedy QPR się po mnie zgłosiło.”

„Harry sprowadził mnie bym pomógł drużynie. Jestem pewien moich umiejętności i chcę się mu odwdzięczyć za otrzymaną szansę.”

Redknapp:
„Bardzo lubie Androsa. Jest szybki, silny, odważny i potrafi strzelać gole.”

„Niestety przez obecność Bale’a i Lennona nie mieści się do składu.”

„Myślę jednak, że zostanie wielkim piłkarzem.”

townsend

Podziel się wpisem: