Jeśteśmy tylko małym QPR, musimy radzić sobie sami.

Nadszedł ciężki okres dla naszej drużyny. Przez następne tygodnie piłkarze będą musieli dać z siebie wszystko, aby zdobyć jakiekolwiek punkty w nadchodzących spotkaniach. Dodatkowo w poprzedniej kolejce kontuzji doznał pierwszy bramkarz R’s Paddy Kenny, co wraz z urazem drugiego golkipera Briana Murphy’ego, zmusiło bossa QPR do wystawienia podczas meczu z Norwich Radka Cernego. Natomiast tymczasowym drugim bramkarzem drużyny Rangersów został Elvijs Putnins…

Początkowo Rangersi próbowali przekonać zarząd Premier League, do zatrudnienia nowego bramkarza na zasadzie krótkoterminowego wypożyczenia, lecz po dwóch dniach dostali odmowną odpowiedź.

„Jeśli mam być szczery, Premier League bardzo nas rozczarowało, nie zezwalając nam na ściągniecie innego bramkarza” podsumował Warnock.

„Dwóch bramkarzy doznało kontuzji w poprzednim tygodniu, teraz mamy tylko Radka Cernego, który przez ostatni rok rozegrał zaledwie dwa mecze, i to w drużynie rezerw.”

„To jest tylko małe QPR dla Premier League, Mike Foster i jego chłopcy podjęli błędną decyzje.”

„Nie jestem zaskoczony ich decyzją w przypadku QPR. Gdyby to któryś z największych klubów poprosiłby o możliwość ściągnięcia bramkarza, na pewno otrzymałby zezwolenie.”

Podziel się wpisem: