Kolejni Rangersi udają się na wypożyczenia

Harry Redknapp rozpoczął niedawno uszczuplanie swojego zespołu. Na pierwszy ogień poszedł Djibril Cisse, który przeniósł się do Al Gharafa. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnych trzech zawodnikach, którzy udali się na wypożyczenia, są to Anton Ferdinand, Rob Hulse oraz Jordan Gibbons.

Obrońca QPR Anton Ferdinand zdecydował się na przenosiny do Bursasporu. 27-letni zawodnik, który dołączył do Rangersów w lipcu 2011 roku z Sunderlandu, związał się z tureckim klubem do końca sezonu.

Anton będzie występował w jednej drużynie z bramkarzem reprezentacji Anglii Scottem Carsonem oraz wypożyczonym ze Stoke Mauricem Edu.

Drugim zawodnikiem QPR, który udał się na wypożyczenie jest Rob Hulse. Doświadczony napastnik przeniósł się do drużyny z Championship Millwall. Debiutu Roba możemy spodziewać się podczas wtorkowego meczu z Barnsley. Hulse będzie mógł także wystąpić w piątej rundzie FA Cup, gdzie The Lions zmierzą się z Luton Town.

Ostatnim z zawodników jest 19-letni Jordan Gibbons. Pomocnik związał się z kontraktem z Inverness i zostanie tam do końca obecnego sezonu. Gibbons prawdopodobnie zadebiutuje w najbliższym spotkaniu przeciwko St Mirren.

Podziel się wpisem: