Loic Remy oficjalnie w QPR!

Queens Park Rangers pozyskało swojego drugiego zawodnika w zimowym oknie transferowym. Po przybyciu obrońcy Tala Ben Haima szeregi Rangersów zasilił francuski napastnik Loic Remy którzy przeniósł się do Anglii z Olympique Marsylii.

26-latek związał się z klubem czteroipółletnim kontraktem. Na debiut Remiego nie będziemy czekać zbyt długo, gdyż prawdopodobnie francuz wystąpi już w następnym meczu R’s z West Ham United.

Harry Redknapp już od dawna podziwiał umiejętności napastnika i przyznał, że jest ogromnie szczęśliwy z udanego transferu.

„Jestem zachwycony jego przybyciem.”

„Nie myślałem, że uda nam się go ściągnąć, ale Tony ciężko pracował nad tym transferem. Nie poddał się i teraz Loic jest z nami.”

„To jest piłkarz którego zawsze podziwiałem. Oglądałem jego występy przez ostatnie lata. Właściwie to spędziłem kilka godzin na rozmowach z nim w zeszłym sezonie, więc wiedział co o nim myślę i to było bardzo ważne.”

„Jest szybki, potrafi strzelać bramki i dryblować. Świetnie porusza się po boisku. Ma szansę stać się wybitnym zawodnikiem.”

Remy też dodał coś od siebie:

„Harry odegrał wielką rolę w moim transferze. Rozmawiałem z nim oraz Tonym i dali mi jasno do zrozumienia, że mnie potrzebują. Zmotywowali mnie do przyjścia na Loftus Road.”

„Chcę się tutaj rozwijać. Po siedmiu latach w Francji to odpowiedni moment by zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Tym razem w Premier League, najlepszej lidze świata.”

Remy będzie występował z numerem 18.

zdjęcie: qpr.co.uk

Podziel się wpisem: