Marin i Diame na liście życzeń QPR

Jak wiadomo QPR znajduje się w nieciekawej sytuacji. Drużyna chce w zimowym okienku transferowym sprowadzić do siebie kilku zawodników. Jak podaje metro.co.uk do klubu mają trafić Marko Marin (Chelsea) i Mohamed Diame (West Ham United).

Harry Redknapp chce zrobić wszystko, aby QPR nie spadło do Championship. Planuje on ściągnąć w zimowym okienku aż 5 nowych piłkarzy. Napastnicy Loic Remy i Nicolas Anelka są jego priorytetem, jednak trener rozgląda się rónież za innymi potencjalnymi wzmocnieniami. Według niemieckich mediów, QPR złożyło ofertę Chelsea w celu wypożyczenia młodego pomocnika, który jak wiadomo obecnie w swoim klubie „grzeje ławę”. Ma on być lekarstwem na nieskuteczność obecnych napastników.

Rzekomo Rangersi wysłali także zapytanie w sprawie innego piłkarza środka pola – Mohamed’a Diame (który ostatnio jest łączony również z Newcastle i Arsenalem). Jego wartość jest wyceniana na 3,5 miliona funtów. Ta transakcja może się trochę skomplikować ze względu na to, że Diame ma kontuzję i w najbliższym czasie nie pojawi się na boisku.

Podziel się wpisem: