Mark Hughes nowym szkoleniowcem QPR!

Przed chwilą potwierdziły się wczorajsze doniesienia brytyjskich mediów. Dziś nowym szkoleniowcem Quenns Park Rangers został Mark Hughes. Walijczyk podpisał z „The Hoops” 2,5-letni kontrakt. Nowy trener ma już dziś poprowadzić popołudniowy trening ekipy z Loftus Road. Wcześniej w swojej trenerskiej karierze Hughes prowadził takie zespoły jak Manchester City, Blackburn czy Fulham. Był także selekcjonerem reprezentacji Walii…

„To doprawdy fantastyczne uczucie powrócić do futbolu i zostać szkoleniowcem QPR” – stwierdził nowy trener R’s. Zadowolenia z zatrudnienia Hughes’a nie kryje także właściciel QPR Tony Fernandes – „Mark to znakomity fachowiec sprawdzony w Premier Legaue, który posiada doświadczenie w prowadzeniu wielu klubów, także i na poziomie międzynarodowym.”

Na jutro zaplanowana jest specjalna konferencja prasowa, gdzie 48-letni Walijczyk zostanie oficjalnie zaprezentowany jako trener R’s oraz na której z pewnością poznamy jego wizję prowadzenia zespołu, a także być może nowe cele transferowe.

Podziel się wpisem: