Mark Hughes o meczu z Tottenhamem

Po udanym meczu z Chelsea w ostatniej kolejce R’s wybiorą się na następne derby Londynu. Tym razem podopieczni Marka Hughesa zmierzą się z Tottenhamem na White Hart Lane. QPR wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jak na razie dwa spotkania The Hoops kończyły się remisami (vs Chelsea 0:0, vs Norwich 1:1) i dwa porażkami (vs Swansea 0:5, vs City 3:1). Forma graczy z Loftus Road poprawia się z meczu na mecz jednak plany w niedzielnym widowisku pokrzyżować mogą liczne kontuzje. Na boisku zabraknie takich zawodników jak Andy Johnson, Fabio, Anton Ferdinand, Samba Diakite, Stephane Mbia oraz Armand Traore. Pod znakiem zapytania stoi także występ Adela Taarabta, który opuścił ostatnie trzy spotkania.

Hughes:
„Zmagamy się z wieloma kontuzjami. Anton z pewnością nie zagra. Fabio wypadł na kilka tygodni. Natomiast Traore i Diakite nie wyleczyli się jeszcze z urazów.”

„Mbia doznał kontuzji podczas meczu reprezentacji. Prawdopodobnie wróci na mecz w Capital One Cup w środku przyszłego tygodnia.”

„Adel nie dokończył treningu dzisiaj, zobaczymy jak będzie jutro. Czuł lekki ból w ścięgnie udowym i nie wiadomo czy będzie zdolny do gry.”

– W ostatnim spotkaniu pomiędzy QPR a Tottenhamem Adel Taarabt zagwarantował Rangersom komplet punktów strzelając jedyną bramkę w całym spotkaniu.

– Tottenham przegrał tylko dwa spotkania na White Hart Lane w poprzednim sezonie (13 zwycięstw, 5 remisów, 2 porażki).

Podziel się wpisem: