Nedum Onuoha w QPR!

Trzecim zakupem R’s w tym oknie transferowym został Nedum Onuoha. 25-letni zawodnik związał się z QPR na cztery i pół roku i będzie występował na pozycji środkowego defensora. Początkowo szkoleniowiec Queens Park Rangers planował wzmocnić formację defensywną Alexem z Chelsea oraz kaptianem Blackburn Chrisem Sambą, jednak w związku z niepowodzeniem tego przedsięwzięcia możemy powitać na Loftus Road Neduma. Życzymy mu wiele szczęścia w nowym klubie i wielu występów w… Premier League…

Onuoha rozegrał 148 spotkań do tej pory, strzelając 6 bramek. Najbardziej pamiętny gol przypadł na spotaknie z Chelsea, podczas wypożyczenia nigeryjskiego obrońcy do drużyny Sunderlandu w poprzednim sezonie.

Wypowiedź Hughesa:
„Nedum wiele dla mnie zrobił podczas występów w City, i rozegrał znacznie więcej spotkań niż pod wodzą innych managerów.”

„Nedum otrzymał wiele ofert z różnych klubów, jednak doświadczenie które zebrał podczas pracy ze mną i resztą sztabu, było znaczące w podjęciu takiej a nie innej decyzji. Z czego jestem bardzo zadowolony.”

Wypowiedź Neduma:
„To był odpowiedni czas, aby dołączyć do QPR”

„Oczywiście Hughes odegrał ważną rolę w moim transferze. Pracowałem już z nim wcześniej, i zawsze chciałem grać w prowadzonej przez niego drużynie ponownie, Mark jest otwartą i szczerą osobą.”

Możliwe, iż 25-latek zadebiutuje w QPR już podczas sobotniego spotkania z Chelsea w ramach czwartej rundy FA Cup.

Podziel się wpisem: