Norwich vs QPR – Zapowiedź

Dwie najlepsze drużyny poprzedniego sezonu Championship spotkają się na Carrow Road już w sobotnie popołudnie, miejscowe Norwich sprawdzi formę nękanego przez kontuzje zespołu Rangersów. Będzie to pierwsze spotkanie obu stron w najwyższej klasie rozgrywkowej od 1995 roku. The Canaries z pewnością będą starali się zagarnąć komplet punktów w nadchodzącym spotkaniu by przerwać złą passę trzech meczów bez zwycięstwa… Zadanie gospodarzy ułatwi znacznie osłabiony skład QPR, na boisko nie wybiegną kontuzjowani DJ Campbell, Matt Connolly, Brian Murphy, Rob Hulse oraz Keiron Dyer, natomiast pod znakiem zapytania stoją występy następujących zawodników: Armand Traore, Jay Bothroyd, Heidar Helguson, Danny Gabbidon, Jason Puncheon oraz Luke Young. Do drużyny powróci Adel Taarabt, który przed tygodniem opuścił wygrane 3:2 spotkanie z Stoke, z powodu zagubionego paszportu podczas przerwy międzynarodowej :).

Norwich natomiast nie będzie mogło skorzystać z usług Jamesa Vaughana oraz Zaka Whitbreada.

Queens Park Rangers z pewnością będzie walczyć o kolejne punkty do ostatniego gwizdka, zadanie nie wydaje się jednak łatwe, ze względu na zdziesiątkowany skład, oraz brak pauzującego za kartki kapitana The Hoops Joey’a Bartona. Za sprawą tych przeciwności , przeciętny rywal może sprawić podopiecznym Neila Warnocka wiele kłopotów.

Przewidywany skład Norwich:
Ruddy – Naughton, Martin, Tierney, Barnett – Bennett, Fox, Hoolahan, Johnson, Pilkington -Morison

Skład sędziowski:
Główny – M. Clattenburg
Liniowi – S. Beck i S. Child
Techniczny – K.A. Woolmer

Ciekawostki:
– Norwich jest niepokonane w ostatnich trzech meczach przeciwko QPR, wygrywając dwa i jeden remisując.
– Ostatnie zwycięstwo QPR na Carrow Road przypada na wrzesień 2008 roku, w wygranym meczu 1:0 po golu Martina Rowlands’a z rzutu wolnego.
– W każdym z ostatnich trzech meczów na Carrow Road, QPR kończyło spotkanie w osłabieniu.
– Następny gol strzelony przez QPR będzie setnym golem trafionym pod dowództwem Neila Warnocka.

Podziel się wpisem: