Oferta za Dawsona zaakceptowana

Jak donosi Sky Sports Tottenham zaakceptował ofertę QPR za Michaela Dawsona. Już wczoraj media łączyły 28-letniego obrońcę z drużyną Marka Hughesa jednak krążyły różne wersje odnośnie ceny zawodnika. Dzisiaj sprawa jest nieco jaśniejsza kluby przystały na kwotę transferową w wysokości 9 milionów funtów. QPR po fatalnym spotkaniu ze Swansea szuka wzmocnień linii defensywnej i wydaje się, że Dawson jest odpowiednim kandydatem by załatać luki w obronie Rangersów. Michael który miał zostać kapitanem Kogutów na nowy sezon ostatecznie nie znalazł się w gronie 18 graczy powołanych na spotkanie z Newcastle i w roli skippera wystąpił William Gallas.

W ostatnim meczu Andres Villas-Boas zdecydował się na wystawienie duetu Gallas, Kaboul w środku defensywy, a w dalszej części spotkania dał także szansę nowemu nabytkowi Janowi Vertonghenowi.

Tottenham pokłada także wielkie nadzieje we wschodzącej gwieździe którą jest Steven Cualker. Zawodnik w lipcu podpisał z Kogutami nowy czteroletni kontrakt. Tak więc wraz z malejącymi szansami na grę w drużynie Tottenhamu liczymy na rychły transfer Dawsona na Loftus Road.

Podziel się wpisem: