Przyjaciel Taarabta w QPR ?

Jak donosi Daily Mail QPR jest zainteresowane pozysaniem pomocnika Montpellier, co więcej podobno została złożona już za niego oferta, co może okazać się jedną z najlepszych decyzji trenera i właściciela zespołu. Younes Belhanda, bo o nim właśnie mowa, jest piłkarzem o którym wielu kibiców QPR mogło nie słyszeć, a zarazem transferem o którym mogli tylko marzyć.

Marokańczyk prowadził bardzo zaawansowane rozmowy (w wielkiej tajemnicy) w sprawie przejścia do Arsenalu i Tottenhamu, ale Daily Mail sugeruje, że Harry Redknapp przebił ofertę w ostatnich dniach okienka transferowego. Belhanda jest niezwykle skutecznym graczem, który może grać na wielu pozycjach. Jego styl oraz umiejętności techniczne dałyby QPR nową jakość gry. Ci, którzy wątpią w możliwość tego transferu, niech spojrzą na nasz nowy nabytek (Loic Remy) oraz na umiejętności negocjacyjne Redknappa.

Jednym z argumentów tego transferu jest doświadczenie Belhanda w Lidze Mistrzów z Montpellier, co wydaje się bardzo korzystne dla QPR. Jeśli jest to tylko sprawa pieniędzy, QPR nie powinno mieć większego problemu z ofertą, a Redknapp będzie zachęcać 23-latka do przejścia na znanych nam już zasadach ( w przypadku degradacji pozwolenie na transfer do większego klubu, jak uczynił z wieloma graczami w przeszłości).

Czy może to być jedynie plotka, czy kolejny hit transferowy? . O tym dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

Podziel się wpisem: