QPR planuje wypożyczenie Bartona?

Zarząd QPR wciąż zastanawia się co zrobić z zawieszonym na 12 spotkań Joey’em Bartonem. W przypadku rozwiązania kontraktu z zawodnikiem zespół musiałby wypłacić wszystkie pensje pomocnika z kolejnych trzech sezonów, czyli około 11 milionów funtów. Jak podaje London Evening Standard klub nie ma wystarczających podstaw do anulowania kontraktu, więc musi w jakiś inny sposób rozwiązać problem związany z osobą anglika.

Trener QPR Marc Bircham ujawnił, iż po głowach zarządu krąży nowy pomysł, który może być trafnym rozwiązaniem. Klub planuje wypożyczenie zawodnika do zagranicznego klubu w nadchodzącym sezonie.

„Hughes, Joey i właściciele zespołu niedługo zasiądą do rozmów i planowania przyszłości zawodnika. Zastanawiamy się nad wypożyczeniem Bartona za granicę, może to jest najbardziej odpowiednia opcja.”

Rangersi poszukują aktualnie zastępstwa dla Bartona, i jednym z kandydatów jest 29-letni pomocnik Tottenhamu Jermaine Jenas. Aby pozyskać zawodnika klub miałby wyłożyć na stół około 4 miliony funtów.

Podziel się wpisem: