QPR vs Liverpool – O punkty z faworytami.

Po nieudanej próbie zdobycia punktów na Reebok Stadium, R’s wracają na własne boisko. Dzisiejszego wieczoru zadanie postawione przed zawodnikami QPR będzie znacznie trudniejsze niż przed tygodniem. Ekipa Liverpoolu znajduje się obecnie na 7 pozycji i jeśli planuje występy w europejskich pucharach musi piąć się w górę tabeli. Po ostatnim meczu został nam niesmak związany z błędną decyzją sędziego, jednak nie możemy uznawać tego za główną winę tamtej porażki. Trzeba spojrzeć w przyszłość i zastanowić się czy QPR może urwać punkty zespołom teoretycznie lepszym?

Rangersi aktualnie znajdują się na 18 pozycji w tabeli, aby wydostać się ze strefy spadkowej wystarczy jedynie punkt. Jednak swojego spotkania nie dokończył Bolton więc wszystko się jeszcze może zmienić. Jednego możemy być pewni, nawet w wypadku porażki niżej już nie spadniemy.

Do składu Liverpoolu powrócił Gerrard natomiast Bellamy, Johnson oraz Agger prawdopodobnie opuszczą dzisiejszą potyczkę. W ekipie Rangersów także nastąpił powrót, po tygodniowej absencji do składu powrócił Taarabt.

QPR: Kenny, Hill, Traore, Ferdinand, Onuoha, Diakite, Taarabt, Barton, Wright-Phillips, Cisse, Zamora.

Liverpool: Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Henderson, Spearing, Gerrard, Kuyt, Carroll, Suarez.

Podziel się wpisem: