QPR vs Swansea 0:5 – Tragedia

Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwsze spotkanie QPR w nowym sezonie. Podopieczni Marka Hughesa zawiedli na całej linii ostatecznie przegrywając z zespołem Swansea 0:5. Jak pierwsze 45 minut nie było najgorsze tak w drugiej połowie Rangersi postarali się o zajęcie ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Bramki dla gości zdobyli Michu x2, Dyer x2 oraz Sinclair. W zeszłym roku QPR zanotowało równie nieudany start, wtedy to R’s na własnym stadionie ulegli Boltonowi 0:4. Miejmy nadzieję, że było to tylko jednorazowe potknięcie i w następnym meczu z Norwich The Hoops zaprezentują się o niebo lepiej. Dzisiaj dowiedzieliśmy się także kto będzie kapitanem zespołu na sezon 12/13. Mark Hughes podjął decyzję w ostatniej chwili, podczas wybierania wyjściowej jedenastki. Opaskę po zawieszonym Joey’u Bartonie przejął nowy nabytek Park Ji-Sung.

Teraz jak najszybciej musimy zapomnieć o tej porażce i skupić się na kolejnych meczach. W następnych tygodniach R’s zmierzą się z Norwich, Man City, Cheslea oraz Tottenhamem.

Queens Park Rangers: Green, Diakite (Derry 86′), Ferdinand, Hill (Wright-Phillips 64′), Park, Cisse (Johnson 77′), Taarabt, Mackie, Onuoha, Fabio, Hoilett.

Niewykorzystane zmiany: Murphy, Nelsen, Dyer, Zamora.

Żółte kartki: Diakite (55′), Fabio (58′)

Swansea City: Vorm, Taylor, Chico, Williams, Britton, Michu (Gower 84′), Graham, Dyer (Sinclair 77′), Routledge, de Guzman (Agustien 70′), Rangel.

Niewykorzystane zmiany: Tremmel, Tate, Moore, Richards.

Gole: Michu (8′, 53′), Dyer (63′, 71′), Sinclair (81′)

Żółte kartki: de Guzman (41′), Rangel (62′)

Widzów: 18,072