Rangersi na wypożyczeniach

DJ Campbell strzelił już dziewiątą bramkę dla Ipswich odkąd przybył na Portman Road. Napastnik otworzył wynik spotkania w którym The Tractor Boys pokonali Charlton Athletic 2:1. Campbell wystąpił już w 15 spotkaniach w Championship, a jego wypożyczenie kończy się 5 stycznia.

Rob Hulse rozegrał pełne 90 minut dla Charltonu jednak napastnik nie był w stanie wpisać się na listę strzelców.

Jay Bothroyd wciąż zmaga się z kontuzją kostki, przez co nie rozegrał ani jednego spotkania dla Sheffield Wednesday od listopada. Jednakże pomimo braku napastnika podopieczni Dave’a Jonesa pokonali Bolton 1:0 i zrobili krok ku utrzymaniu.

W meczu League One MK Dons przegrało z Walsall 2:4 na stadium:mk. W ekipie gospodarzy wystąpił Angelo Balanta jednak nie wpłynął na przebieg spotkania i został zmieniony w 45 minucie przez Patricka Bamforda.

Troy Hewitt spędził całe spotkanie na ławce, a jego Bury zremisowało z Preston North End 0:0.

Drużyna Bruno Andrade Waycombe Wanderers przegrała z Cheltenham Town 4:0 w meczu League Two.