Rangersi na wypożyczeniach: Bramka Cisse

Djibril Cisse wpisał się na liście strzelców w swoim debiucie dla Al Gharafa. Francuz, który przebywa w katarskim klubie na zasadzie wypożyczenia, wyrównał wynik meczu z Al Arabi na 1:1 w 67 minucie.

Frankie Sutherland zadebiutował w drużynie z League One Portsmouth. Ekipa z Fratton Park, zajmująca obecnie przedostatnią pozycję w lidze, przegrała z Hartlepool 1:3. Sutherland wszedł na boisko w 63 minucie za Adama Reeda, jednak nie był w stanie odmienić losów spotkania i jego drużyna doznała piątej porażki z rzędu.

W meczu League Two napastnik Tom Hitchcock przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, gdy jego zespół Bristol Rovers pokonał Rotherham United 3:1.

Michael Harriman i Bruno Andrade zyskali tydzień wolnego, gdy spotkanie Wycombe Wanderers w Capital One Cup zostało odwołane z powodu zamarzniętego boiska.

Joey Barton rozegrał pełne 90 minut dla Marsylii w zremisowanym z Rennes spotkaniu 2:2.