Rangersi na wypożyczeniach

Portugalski napastnik Bruno Andrade strzelił gola dla Wycombe Wanderers w zwycięskim 2:0 meczu z Accrington Stanley. Drużyna 19-latka dzięki jego bramce zdołała podskoczyć w tabeli i aktualnie zajmuje 17 pozycję w rozgrywkach npower League 2.

Angelo Balanta wystąpił w wygranym przez MK Dons spotkaniu z Hartlepool United. Niestety młody napastnik został zmieniony przez Zeli Ismaila w 61 minucie.

DJ Campbell nie był w stanie powiększyć dorobku bramkowego, a jego Ipswich Town przegrało z Leeds United 2:0 na Elland Road.

Rob Hulse przesiedział całe spotkanie na ławce gdy jego Charlton Athletic przegrał z Boltonem 2:0, natomiast inny napastnik Jay Bothroyd przebywający aktualnie w Sheffield Wednesday z powodu kontuzji kostki oglądał zwycięstwo swojej drużyny nad Barnsley (1:0) jedynie z trybun.

W rozgrywkach League One, Troy Hewitt rozegrał 81 minut w ekipie Bury niestety, jego drużyna uległa Crewe Alexandra 1:0.

Joey Barton rozegrał pełne 90 minut w zwycięskim spotkaniu Marsylii z Toulouse. Dzięki bramce Gignac’a w 68 minucie OM zrównało się punktami z PSG oraz OL.