Rangersi w reprezentacjach

Obrońca QPR Tal Ben Haim rozegrał pełne 90 minut w barwach Izraela w wygranym 2:0 meczu z Irlandią Północną. Na listę strzelców wpisali się Lior Refaelov oraz Eden Ben Basat, dzięki tym trafieniom Izrael utrzymał drugą pozycję w grupie.

Loic Remy przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych w przegranym przez Francję meczu 0:1 z obecnymi Mistrzami Świata reprezentacją Hiszpanii.

Zimowy nabytek R’s Yun Suk-Young, także cały mecz oglądał z ławki, podczas gdy jego Korea pokonała Katar 2:1.

W poprzednich meczach reprezentacji także wystąpiło kilku zawodników QPR. Christopher Samba strzelił zwycięskiego gola dla Konga w starciu z Gabonem. Dzięki wygranej 1:0 Kongo wskoczyło na pierwszą pozycję w grupie E.

Stephane Mbia wszedł na boisko w drugiej połowie, a jego drużyna pokonała Togo 2:1. Obie bramki zdobył Samuel Eto’o.

Senegal zremisował 1:1 z Angolą, jednak Armand Traore przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.