Redknapp: Gdyby grali lepiej, nie musieliby występować w Championship

Harry Redknapp po przegranym meczu z Evertonem zakwestionował umiejętności swoich zawodników, którzy zawiedli w walce o utrzymanie. Boss obawia się także, iż klub może mieć problemy z pozbyciem się zarabiających krocie kopaczy.

„Mówicie, że oni są utalentowani, ale czy na pewno? Sam nie wiem.”

„Możesz mieć doświadczonych graczy, ale tutaj potrzebna jest grupa ludzi z charakterem, która współpracuje ze sobą. Wtedy nie masz z drużyną żadnych problemów.”

„Oni nie odejdą. Jak chciałbyś się ich pozbyć? To jest największy problem. Oni wszyscy mają kontrakty. Chciałbym żebyś miał rację i mógł powiedzieć, że oni odejdą, ale u nas tak się nie stanie.”

„Jak niby mieliby opuścić drużynę? Kto zapłaci im tyle, ile tutaj zarabiają? To będzie trudne, żeby się ich pozbyć.”

„Cały czas słyszę, że w przypadku spadku gracze będą chcieli odejść, ponieważ nie chcą grać w Championship, ale to ich wina, gdyby grali lepiej nie musieliby występować w Championship.”

Redknapp nie poprzestał na krytykowaniu formy swoich zawodników i odniósł się także do problemów z dyscypliną podczas spotkań.

„Jeśli spojrzysz na ilość otrzymanych czerwonych kartek przez ostatnie dwa lata to QPR wyprzedza pozostałe zespoły.”

„Zremisowaliśmy z Wigan także przez brak dyscypliny. Najpierw nasz zawodnik został odesłany do szatni, a pod sam koniec meczu sfaulowaliśmy przed samym polem karnym i straciliśmy bramkę.”

Podziel się wpisem: