Redknapp: Możemy zaoferować tylko wielkie wyzwanie

Harry Redknapp przyznał, iż jedyną rzeczą jaką może zaoferować swoim celom transferowym jest satysfakcja z utrzymania drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Ostatnia pozycja w lidze i widmo spadku może nieco utrudnić Rangersom dokonanie odpowiednich wzmocnień, jednak jak uważa manager podczas gdy niektórzy gracze będą starali się omijać QPR to inni mogą rozkoszować się takim wyzwaniem.

„Sam zdecydowałem się na ten „test” i teraz mogę powiedzieć piłkarzom: Co powiecie na wyzwanie? Przyjdzie do klubu i zróbcie coś dla niego, bo jeśli uda nam się pozostać w Premier Leauge to będzie fantastyczne osiągnięcie.”

„Satysfakcja z utrzymania to jedyna rzecz którą mogę zaoferować.”

Sześć lat temu Portsmouth pod wodzą Redknappa znajdowało się na dnie tabeli, jednak klub uniknął spadku pokonując Wigan w przedostatnim spotkaniu sezonu.

„Chciałbym dokonać tego samego z QPR. To moje marzenie. Przez całe dnie i noce myślę tylko o tym by utrzymać zespół w Premier League.”

„Jeśli mógłbym być częścią drużyny która sprostała takiemu wyzwaniu czułbym się fantastycznie. Tylko tyle mogę powiedzieć zawodnikom.”

„Może być ciężko, ale uwierzcie mi wciąż się liczymy i wciąż możemy tego dokonać.”

Podziel się wpisem: