Redknapp zostaje, ale co dalej z QPR?

Właściciel QPR Tony Fernadnes spotkał się dzisiaj z managerem Harrym Redknappem, aby przedyskutować przyszłość klubu w kolejnym sezonie.

„Spotkałem się dziś z Harrym by omówić sytuację w zespole. Wydaje mi się, że on nigdy nie myślał o tym żeby opuścić drużynę.”

„Harry wie dokładnie czego oczekuje od swoich piłkarzy, zastanawialiśmy się nad tym kogo sprowadzić i zatrzymać w następnym sezonie.”

„Harry nie będzie zmuszony do sprzedaży graczy których chciałby mieć przy sobie w Championship. Mamy tutaj kilku zawodników których chcielibyśmy zatrzymać i postaramy się ich nakłonić do dalszej gry dla QPR.”

„To było ważne spotkanie ponieważ dużo sobie wyjaśniliśmy. Może nie będziemy mieli wszystkiego czego oczekujemy, ale jestem zadowolony, że mamy odpowiedni plan.”

Redknapp który zastąpił Marka Hughesa w grudniu dodał:
„To była katastrofa, wielkie rozczarowanie dla wszystkich, właściciela, fanów, sztabu, dla każdej osoby związanej z klubem.”

„Postaramy się dobrze rozpocząć kolejny sezon i wprowadzić QPR ponownie do Premier League.”

„Musimy przebudować i zgrać zespół, żeby dał sobie radę w Championship.”

„Zawsze powtarzałem, że naprawdę wspaniali ludzie zarządzają tym klubem. Zupełnie inni od tych z którymi pracowałem w przeszłości.”

„Myślałem, że będą w okropnych nastrojach, jednak byli bardzo pozytywnie nastawieni podczas spotkania. Wspierają nas wszystkich, zarząd, sztab, dosłownie każdego. To naprawdę niesamowite.”

Podziel się wpisem: