Siena kontra Udinese 2:2 [bramki]

Nie tak wyobrażali sobie start rozgrywek fani zespołu z Udine. Zebrette, wciąż wyglądając na drużynę niezgraną i rozbitą, konsekwentnie zaliczają kolejne wpadki. Tym razem na drodze do pucharów stanęła ostatnia drużyna Serie A. Co więcej to przyjezdni prowadzili po pierwszej połowie 0:2 i należało się raczej spodziewać spokojnego kontrolowania spotkania.
Niestety Udinese niepierwszy raz po wakacjach udowodniło, że nie potrafi utrzymać prowadzenia i zbyt często ulega momentom dekoncentracji. Ją właśnie wykorzystali Calaio i Ze Eduardo.
Dodajmy jeszcze, że od 53 minuty Udinese grało w 10 gdyż czerwoną kartkę otrzymał Lazzari, a wyrównująca bramka dla Sieny padła z rzutu karnego. Miejmy nadzieję, że tegoroczny przydział złego grania i głupich błędów został już definitywnie wyczerpany.

Siena – Udinese Calcio 2:2 (0:2)
Bramki: Calaio (70.), Ze Eduardo (77.k) – Basta (3.), Di Natale (5.)
Żółte kartki: Neto, Ze Eduardo – Lazzari, Danilo, Domizzi
Czerwona kartka: Lazzari

Siena:
Pegolo – Del Grosso, Paci, Neto – Rubin (59. Sestu), D’Agostino (32. Ze Eduardo), Vergassola, Angelo – Rosina (90. Paolucci), Calaio, Romano

Udinese:
Padelli – Danilo, Domizzi, Benatia – Pasquale, Lazzari, Pinzi, Allan, Basta – Di Natale (90. Ranegie), Barreto (62. Fabbrini)


Siena 2-2 Udinese przez simaotvgolo12

Podziel się wpisem: