Sigurdsson, Zenden i Uvini, czyli paczka newsów transferowych

Jak donoszą media na celowniku QPR znaleźli się dwaj skrzydłowi. Pierwszym z nich jest zawodnik Hoffenheim Gylfi Sigurdsson, który w ostatnim sezonie występował na wypożyczeniu w Swansea. Zaprezentował się na tyle dobrze, że znalazło się wielu potencjalnych nabywców. Jednym z nich miałoby być właśnie QPR. Droga do pozyskania zawodnika nie wygląda jednak na prostą. O 22-latka walczy także Liverpool oraz Swansea.

Drugim zawodnikiem którym miałby interesować się Hughes jest Boudewijn Zenden. 35-latek od czasu zwolnienia z Sunderlandu w zeszłym roku nie potrafił znaleźć sobie klubu. Zawodnikiem interesuje się też Blackburn.

QPR obserwuje obrońcę Sao Paulo Bruno Uviniego. Reprezentant Brazylii do lat 19 przez ostatnie półsezonu występował w Tottenhamie. Jako, iż Spurs zrezygnowali z podpisania kontraktu z młodym zawodnikiem, a sam gracz poinformował media o chęci powrotu do Anglii QPR ma pole do popisu by pozyskać Bruno. Pojawiają się też spekulacje o zainteresowaniu osobą Oscara. 20-latek występuje aktualnie w brazylijskim Internacional Porto Alegre na pozycji pomocnika.

Znajdujący się obecnie bez kontraktu Markus Rosenberg rozgląda się za nowym zespołem. Jak na razie chęć pozyskania zawodnika wyraziły dwa kluby z Premier League. Są to QPR oraz Swansea. Zawodnik przyznał, że liga angielska będzie ciekawym rozwiązaniem, jednak wciąż czeka na oferty.

Podziel się wpisem: