Sunderland vs QPR – Kolejny mecz o życie.

Po niezwykle ważnym zwycięstwie nad Liverpoolem, R’s planują zbieranie kolejnych punktów w nadchodzących spotkaniach. Pierwsza okazja nadarzy się już jutro. QPR wybierze się Stadium of Light aby zmierzyć się z Sunderlandem. Ekipa Martina O’Neilla aktualnie znajduje się na 9 pozycji w tabeli, natomiast Rangersi za sprawą zdobytego w środę kompletu punktów uciekli przed strefą spadkową i obecnie zajmują 17 lokatę…

Zwycięstwo nad Liverpoolem dodało zespołowi pewności siebie oraz poprawiło morale zawodników. Teraz musimy tylko czekać na efekty tego „zastrzyku energii”. Wydaje się, że Sunderland jest idealnym kandydatem do odniesienia kolejnego zwycięstwa przez QPR, o ile tym razem Barton zaprezentuje się z tej lepszej strony.

Czas poświęcić chwilę naszemu rywalowi. Sunderland w ostatnich pięciu spotkaniach wypadł dość kiepsko. Czarne koty wygrały zaledwie jeden mecz, (podobnie jak QPR), z Liverpoolem 1:0. W dwóch starciach The Lads ponieśli porażki: z Blackburn 2:0, z WBA 4:0 oraz dwukrotnie podzielili się punktami z Evertonem (1:1) oraz Newcastle (1:1). Sunderland jest solidną drużyną środka tabeli, i z pewnością jutrzejsze spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Liczymy jednak na kolejny przebłysk Rangersów i co za tym idzie komplet punktów.

W meczu z The Black Cats nie wystąpią Traore, Hill, Macheda, Hall, Helguson, Campbell, Faurlin, Dyer. Natomiast w ekipie Sunderlandu zabraknie: O’Shea, Westwood, Brown, Bramble, Angeleri.

Sunderland: Mignolet, Bardsley, Kyrgiakos, Turner, Bridge, Larsson, Gardner, Vaughan, McClean, Sessegnon, Bendtner.

QPR: Kenny, Young, Onuoha, Ferdinand, Taiwo, Mackie, Barton, Derry, Diakite, Cisse, Zamora.

Podziel się wpisem: