Taarabt: Zrobię wszystko by pojechać na Puchar Narodów Afryki

Pomocnik Adel Taarabt przyznał, iż pomimo ligowych problemów Queens Park Rangers pragnie wziąć udział w Pucharze Narodów Afryki. Manager R’s w zeszłym tygodniu poprosił Marokańczyka by ten odpuścił mecze z reprezentacją na rzecz walczącego o utrzymanie zespołu. Jednak 23-latek bardziej ceni sobie występy narodowe i liczy na powołanie w nadchodzącym turnieju, który rozpocznie się 19 stycznia. Adel miewał ostatnio problemy z odnalezieniem się w kadrze i bardzo rzadko mógł liczyć na regularne występy, jednak odkąd posadę szkoleniowca przejął Rachid Taoussi, Taarabt zamierza wrócić do łask.

„Zrobię wszystko by udowodnić, że zasługuję na miejsce w kadrze.”

„Harry przyszedł do mnie i poprosił abym został w klubie. Odpowiedziałem mu, że jeśli Maroko mnie powoła to pojadę. Kocham swój kraj i wszystkich Marokańczyków, a piłka wiele dla nich znaczy.”

„Powiedziałem, że jedyną możliwością, żebym został z QPR jest brak powołania do kadry.”

„Trener nie jest zobowiązany do powołania mnie, ale mam nadzieję, że pojadę na Puchar Narodów Afryki. Jeśli to się nie stanie, będę rozczarowany, ale nie zmienia to faktu, iż będę wspierał drużynę jak tylko potrafię.”

Podziel się wpisem: