Taiwo: Nie chcę wracać do Milanu.

Taye Taiwo jest zdeterminowany by pomóc QPR w utrzymaniu się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Lewy obrońca R’s przyszedł do klubu na zasadzie wypożyczenia z ekipy mistrza Włoch AC Milan. Nigeryjczyk przyznał, iż zrobi co w jego mocy by QPR wygrało kolejne spotkania i pozostało w Premier League, ponieważ nie chciałby ponownie występować na boiskach Serie A. Do końca sezonu pozostały już tylko 4 spotkania w których QPR zmierzy się z: Tottenhamem 21.04, Chelsea 29.04, Stoke 06.05 oraz Man City 13.05…
„Długo czekałem by wystąpić w Premier League.”

„Miałem wiele okazji by przynieść się do Anglii, ale zawsze coś przeszkadzało w transferze.”

„Mark Hughes widział mnie w swoim składzie jeszcze za czasów prowadzenia Man City. Jednak Marsylia zawsze mówiła „nie”. (Taiwo spędził w francuskim zespole 6 lat, zanim przeniósł się do Milanu w letnim oknie transferowym)

„Teraz czuje się jakbym był w domu. Każdy dobrze przywitał mnie w klubie, a sama gra w QPR naprawdę sprawia mi przyjemność. Jeśli zostanę tu na kolejny sezon będę bardzo szczęśliwy.”

„Nie chcę wracać do Milanu. Modlę się by QPR zapewniło sobie utrzymanie, ponieważ wtedy będę mógł tu zostać, a to byłoby fantastyczne.”

Podziel się wpisem: