Transfery: Poranne Info!

Zimowe okienko transferowe trwa w najlepsze, w mediach aż huczy od plotek, spekulacji..Transferowe emocje  rosną  ,klubom pozostaje coraz mniej czasu na wzmocnienia bo data 31.01.2012, godzina 00:00 zbliża się nie ubłaganie. Wiele z tych informacji dotyczy również QPR. W tym „ chaosie” transferowego szaleństwa postarałem się wybrać najciekawsze widomości z wczorajszych godzin wieczornych i dzisiejszego poranka.

Zacznę od informacji o Jay’u Bothroydzie. Wczoraj media zaczęły spekulacje na temat jego odejścia z Loftus Road, sam zawodnik zaprzeczył spekulacjom.  Jay chce nadal kontynuować karierę w obecnym klubie i zapowiedział walkę o pierwszy skład. Kolejną wiadomością tym razem z porannego raportu SkySports, jest fakt iż działacze Rangersów prowadzą rozmowy kontraktowe z przedstawicielami  Alexa, cena transakcji będzie oscylować w granicach 6 mln. Nie tylko Alex zdaje się być bardzo blisko przenosin na Lotus Road, wszystko zmierza w dobrym kierunku aby dopiąć transfer drugiego Brazylijczyka- Henrique, więcej wiadomości w
newsie na stronie głównej.  Mark Hughes chyba upodobał sobie zawodników z Brazylii, niegdyś w Manchesterze City ściągną
Robinho, teraz w QPR jest bliski pozyskania dwóch „Canarinhos” a na horyzoncie widać trzeciego. Ma nim być Heurelho Gomes, który jest sfrustrowany brakiem występów w Tottenhamie.

Sytuacja niestety komplikuje się z potencjalnym transferem Chrisa Samby. Reprezentant Konga już od początku zimowego okienka deklaruje chęć odejścia. Złożył w tym celu wniosek o transfer który został odrzucony przez działaczy Blackburn, po raz kolejny wyznano iż Chris nie jest na sprzedaż.  

Wzmacniają się także nasie rywale. Newcastle wczoraj koło godziny 22:00 zakontraktowało napastnika Freiburga, Pappisa Cise a nasz najbliższy rywal w FA Cup- Chelsea kupiła Garrego Cahilla z boltonu.

Podziel się wpisem: