Getafe vs Granada: Mecz o spokój.

W niedzielę na Colliseum Alfonso Perez zawita beniaminek Primera Division, zespół Granady. Drużyna prowadzona przez Fabriego Gonzalesa nie doznała porażki w ostatnich pięciu spotkaniach (pokonując Sevillę, Bilbao oraz Saragossę), zaowocowało to wysoką 12 pozycja w ligowej tabeli i pozytywną oceną postawy klubu, który jak się na początku ligowych rozgrywek wydawało, jest murowanym kandydatem do spadku.

Getafe natomiast po niespodziewanym zwycięstwie nad Barceloną, zostało brutalnie sprowadzone na ziemie przez Sevillę. Znajdujący się tylko 1 punkt nad strefą spadkową zespół Azulones, musi koniecznie zdobyć oczka w nadchodzącym spotkaniu, jeśli zależy mu na dalszym współzawodnictwie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Pocieszeniem dla gospodarzy z pewnością nie jest fakt, iż wszystkie z dotychczasowych trzech zwycięstw drużyna odniosła z faworytami spotkań, a granie z teoretycznie słabszymi rywalami idzie jej jak po grudzie. Lepszego momentu na przełamanie jednak nie będzie, oczekujemy zatem pewnych trzech punktów i niekomplikowania sobie sytuacji w tabeli.

Zawodnicy powołani na spotkanie z Granadą:
Bramkarze: Codina, Moya.
Obrońcy: Cata Diaz, Mane, Torres, Lopo, Rafa, Valera.
Pomocnicy: Lacen, Sarabia, Gavilan, Rios, Castro, Michel, Casquero, Rodriguez, Barrada.
Napastnicy: Miku, Colunga, Guiza.

Podziel się wpisem: