Getafe vs Malaga – 0:1 – Koszmarna końcówka.

Piłkarze Getafe w zaciętym spotkaniu z Malagą (w ramach rozgrywek Copa Del Rey), ponieśli skromną, lecz dotkliwą porażkę. Pomimo atutu własnego boiska i świetnej passy, jaką prezentuje Getafe na Coliseum Alfonso Perez, to drużyna gości od samego początku widowiska występowała w roli faworyta. Piastujący 6 pozycję w ligowej tabeli zespół z Andaluzji, jest już krok od awansu do następnej fazy rozgrywek, dzięki bramce Juanmiego. Napastnik Malagi odnalazł drogę do siatki w 85 minucie pokonując Codine. Strata nastąpiła jak zwykle po błędzie defensywy, co szczerze przestaje już nas zaskakiwać. Teraz przyszło nam już tylko czekać na spotkanie rewanżowe, niestety forma Azulones na wyjazdach pozostawia wiele do życzenia, i o awans będzie naprawdę ciężko…

Getafe: Codina; Valera, Rafa (’Cata’ Díaz 80′), Lopo, Masilela; Michel, Juan Rodriguez; Pedro Rios, Sarabia (Gavilan 62′); Colunga, Miku (Guiza 67′).

Málaga: Willy; Gamez, Mathijsen, Demichelis, Eliseu; Joaquín (Cazorla 67′), Camacho (Toulalan 55′), Apono, Buonanotte (Portillo 55′); Van Nistelrooy, Juanmi.

Podziel się wpisem: