Getafe vs Osasuna – Odbić się od dna

Informacją tą debiutuje Tomek, któremu serdecznie dziękuję za tymczasowe zastępstwo w prowadzeniu serwisu. Jeżeli również chcielibyście pomóc w rozwijaniu strony wystarczy kliknąć TUTAJ. Każdy jest mile widziany.

Już w środowy wieczór CF Getafe podejmować będzie na własnym sezonie dziesiątą drużynę Primera Division, Osasunę Pampeluna. Zespół kierowany przez Luisa Plaze wciąż zmaga się z niemożnością wybicia się z dna tabeli. W ostatnich trzech meczach Azulones zdobyli tylko dwa punkty plasując się na 17 pozycji w lidze.

Trener Azulones wierzy, iż jutrzejszy pojedynek z wyżej usytuowanym przeciwnikiem, będzie spotkaniem przełomowy i rozpocznie nowy, lepszy sezon dla Getafe.  W ostatniej kolejce drużyna z Coliseum Alfonso Pérez bezbramkowo zremisowała z Realem Sociedad, natomiast Osasuna pokonała Real Saragossa 3:0.

Do składu Azulones wróca Pedro Leon, oraz obrońca Rafa Lopez pierwszy raz od czasu odniesienia poważnej kontuzji w Marcu. Poza drużyną wciąż pozostają Tsepo Masilela i Jaime Gavilan.
W drużynie Osasuny jedyną zmianą będzie powrót Rolanda Lamaha po tygodniowym przymusowym odpoczynku.

Podczas jednej z konferencji prasowych Trener Getafe wypowiedział się odnośnie spotkania:
„Jeśli drużyna wygra ten mecz, zdobędzie wiele pewności siebie i będzie w stanie powalczyć z uplasowanymi wyżej rywalami, jednak jeśli przegramy najbliższy mecz, będziemy mieli wiele problemów. To spotkanie jest naprawdę ważne.”

Boss Getafe na mecz z Osasuna powołał 18 zawodników, w kadrze znaleźli się:
Bramkarze: 13. Codina; 25. Moya.
Obrońcy: 2. Cata Diaz; 3. Mane; 4. M. Torres; 5. Lopo; 15. Rafa; 20. Valera.
Pomocnicy: 6. Lacen; 8. Sarabia; 12. P. León; 16. A. J. Rios; 17. D. Castro; 21. Michel; 24. Ruben Perez; 28. Barrada.
Napastnicy: 7. Miku; 19. D. Guiza.

Podziel się wpisem: