Giampaolo Pozzo przejmuje Watford

Właściciel Udinese Calcio oraz hiszpańskiej Granady Giampaolo Pozzo postanowił dołączyć do swojej kolekcji kolejny klub. Tym razem w ręce jego rodziny przeszła drużyna angielskiej Championship FC Watford, która zakończyła ligowe zmagania na 11 miejscu w tabeli. Włoski biznesmen pragnie stworzyć z Watford kolejny świetny zespół, który pójdzie w ślady Udinese i niedługo będzie znaczącą siłą w swoim kraju.

„Naszym celem jest powtórzenie dokonań z Udinese. Wiele już osiągneliśmy z Zebrette i chcemy przenieść zebrane doświadczenie na angielską drużynę.”

Były dyrektor techniczny West Hamu Gianluca Nani, będzie odgrywał tą samą rolę jak w przypadku pracy na Upton Park, a asystować będzię mu były dyrektor wykonawczy Młotów Scott Duxbury.

Przy okazji warto wspomnieć, iż Udinese zdecydowało się na wypożyczenie dwóch graczy do hiszpańskiej Granady. Byli to Antonio Floro Flores oraz Gabriel Torje. Obserwując poczynania rodzinny Pozzo możemy spodziewać się także znaczących wzmocnień również w ekipie 11 drużyny angielskiej Championship.

Podziel się wpisem: