Alberto Lopo i Juan Rodriguez zaprezentowani

Getafe C.F. z nieskrywaną radością powitało w swoich szeregach dwóch byłych już zawodników tegorocznego spadkowicza Deportivo La Coruna.
zdjęcie: getafecf.com

Alberto Lopo Garcia urodził się 5 maja 1980 roku w Barcelonie, w swojej karierze reprezentował barwy Espanyolu i Deportivo, w obu przypadkach należał od kluczowych zawodnikików. Jak twierdzi na ofertę z Getafe zdecydował się ze względu na interesującą przyszłość drużyny i chęć uniknięcia powtórki z zeszłego sezonu. Lopo mierzy 187 cm wzrostu i występuje na środku defensywy.

zdjęcie: getafecf.com

 

Juan Antonio Rodríguez Villamuela na świat przyszedł 1 kwietnia 1982 roku w Maladze (jest wychowankiem tamtejszego klubu), mierzy 185 cm, a jego nominalną pozycją jest defensywny pomocnik. Jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Pucharze Intertoto w 2008 roku. Z pewnością będzie stanowił spore wzmocnienie środkowej strefy boiska.
Obu nowym nabytkom życzę udanej przygody z klubem. Tymczasem sobie jak i wszystkim również wyjeżdżającym na mniej lub bardziej zasłużone wakacje upałów, słońca i… lodów. Bawcie się kolorowo. (Od czasu do czasu będę zerkać na maila [email protected]

Podziel się wpisem: