Obserwuj jak trawa rośnie i zarób 2000 euro w Madrycie.

Opisując ją jako najlepszą pracę tej wiosny Husqvarna reklamuje posadę nadzorcy trawników w parku w centrum Madrytu za pensję opiewającą 2000 euro za miesiąc. Firma, która specjalizuje się w produkcji specjalnych maszyn do pielęgnowania parków i ogrodów, chce wypromować swój ostatni produkt, koszącego trawę robota. Robot jest w pełni zautomatyzowany i nie potrzebuje operatora. Tak więc jedyną czynnością jaką maja wykonywać pracownicy za 2000 euro jest przyglądanie się rosnącej trawie w Maju.

Według doniesień, wnioskodawcy muszą mieć od 25 do 35 lat, posiadać status bezrobotnego, mieszkać w Madrycie oraz zapoznać się z sieciami społecznościowymi. Ostatni punkt jest szczególnie ważny, ponieważ pracownicy będą musieli dzielić się swoimi doświadczeniami w firmie na Twitterze oraz Facebooku.

Nawiązując do reklamy, każdy szczęśliwiec który otrzyma tę pracę będzie musiał potrafić „czytać, twittować, surfować po internecie, sprawdzać maila, a nawet opalać się… jako, iż robot będzie kosił trawę za ciebie.”

Oferta pracy została ogłoszona po raz pierwszy 27 marca i dotychczas zgłosiło się 400 osób.

źródło: thinkspain.com

Podziel się wpisem: