To już rok, czyli pierwsze urodziny Getafe.pl

Za parę dni minie rok odkąd postanowiłem założyć stronę poświęconą klubowi piłkarskiemu Getafe CF. Przez te 12 miesięcy witryna przechodziła większe-mniejsze zmiany i podobnie jak drużyna, której jest poświęcona miała swoje wzloty i upadki.

Pierwsze wiążą się ze stałym wzrostem zainteresowania przez dłuższy okres funkcjonowania i rozbudowy serwisu oraz prawdziwymi falami kibiców zalewającymi stronę przy okazji spotkań z topowymi zespołami (dodajmy spotkań, w których Getafe często urywało faworytom istotne punkty). Do tych drugich z pewnością zaliczyć można problemy z indeksacją, ciągnące się od blisko dwóch miesięcy. Szkoda, przynajmniej część pracy wykonanej w celu przybliżenia Polakom drużyny, z mojego byłego miejsca zamieszkania (nawiasem mówiąc, darzę ją sporym sentymentem) idzie w próżnię. Sytuacja powoli (bardzo powoli) jednak wraca do normy, więc pozostaje wykazać jedynie jeszcze trochę cierpliwości. Właśnie tego możecie mi oraz wspierającym projekt osobom życzyć.

Z okazji pierwszych urodzin debiutuje nowa przejrzysta szata graficzna, która (w założeniu) towarzyszyć nam będzie przynajmniej przez kolejnych 12 miesięcy. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu. Wiadomości z codziennego życia Madrytu i okolic (będące dotąd częścią serwisu) znajdziecie pod adresem Madryt.org. Myślę, że to rozwiązanie będzie wygodniejsze dla wszystkich.

Na koniec chcę jeszcze podziękować tym, którzy zaglądali na stronę poświęconą (czasami lekko dziwacznemu) zespołowi z Getafe. Mam nadzieję, że znaleźliście tu sporo ciekawych i pomocnych informacji oraz bawiliście się w tym sezonie kolorowo. La Liga to nie tylko Real Madryt i FC Barcelona. O tym często się zapomina, a przecież za plecami piłkarskich korporacji toczą się emocjonujące zmagania mniejszych, lecz mniej skomercjalizowanych klubów. One również potrafią prezentować otwartą i miłą dla oka piłkę.

Pozdrawiam
Busby

Podziel się wpisem: