Trezeguet: Do każdego meczu podchodzę tak samo

Napastnik River Plate David Trezeguet przyznał, iż podejdzie do następnego spotkania z Deportivo Merlo z równym zaangażowaniem jak gdyby grał z Realem Madryt. Trezeguet prawdopodobnie w następnym spotkaniu wystąpi od pierwszej minuty. Zawodnik podsumował, że nie byłby bardziej podekscytowany i skupiony na spotkaniu nawet grając przeciwko hiszpańskiemu gigantowi…

Były Francuski napastnik dołączył do La Banda w styczniu z wolnego transferu, jak na razie najlepszy występ zaliczył przeciwko zespołowi Defensa y Justicia, kiedy po wejściu z ławki strzelił dwie bramki i uratował remis 3:3.

„Podchodzę do każdego meczu tak samo, czy to jest Defensa y Justicia, czy Merlo i tak samo podchodziłem do spotkań z Realem. Z tym samym założeniem: by pokazać, że jesteśmy najlepsi.”

Trezeguet dodał, że po tym czasie spędzonym w Europie, reprezentowanie EL Millionario jest czymś niezwykłym oraz nowym i unikalnym doświadczeniem.

„Czuje się jak nigdy przedtem. Nie czułem tego w Juve, w Monaco, ani nawet podczas występów reprezentacji Francji.”

„Widząc entuzjazm kibiców River i zaangażowanie w życie klubu. Wszystkich tych ludzi i presję… Jestem przepełniony adrenaliną, jak nigdy przedtem.”

Podziel się wpisem: