Udinese vs AZ – Guidolin i Pinzi o meczu.

Tydzień temu Udinese doznało bolesnej porażki w konfrontacji z Alkmaar Zaanstreek. Konsekwencje tego spotkania obserwowaliśmy również w meczu z Novarą, w którym nasi zawodnicy wyglądali tak, jakby zostawili głowy w szatni. Okazją do przepędzenia demonów będzie czwartkowy rewanż z AZ. Czy zespół z Udine powalczy o honor, czy może tylko pogłębi kryzys?

Francesco Guidolin:
„Oczywiście mamy trochę problemów z kontuzjami, ale jest to cześć gry. Musimy walczyć zachowując przy tym odpowiednią równowagę. Łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale jesteśmy silni i z pewnością możemy wygrać.

W Alkmaar dobrze zaczęliśmy, potem straciliśmy bramkę i AZ zasłużyło na zwycięstwo. Tym razem musimy zagrać nasz mecz. Nie wolno nam tracić koncentracji. Liczymy też na wsparcie kibiców.”

Giampiero Pinzi:
„Stoimy w obliczu ciężkiego meczu. Musimy spróbować zdobyć dwa gole i doprowadzić do remisu. Nieobecność Martensa będzie dla nas atutem, jednak potrzebujemy zagrać dobrze przeciwko wszystkim graczom AZ. Z naszego zespołu wypadli Isla, Dusan, Asamoah, Badu. Mamy ciężki okres, ale musimy posuwać się na przód.”

Podziel się wpisem: