Udinese vs Paok 0:0 – Wypowiedzi zawodników.

Udinese po dobrym spotkaniu zremisowało z Paok 0:0 na Stadio Friuli. Przez większość spotkania w natarciu byli właśnie gospodarze, jednak Zebrette nie potrafili uporać się z grecką defensywą. Widoczny był brak kapitana drużyny Di Natale, który cały czas prezentuje świetną formę, i z pewnością mógłby wpłynąć na wynik spotkania. Z równymi szansami obie drużyny zmierzą się już w następnym tygodniu na Toumba Stadium…

 Giampiero Pinzi został zmuszony do opuszczenia boiska 20 minut przed końcem spotkania, jednak włoski defensor uważa, iż za sprawą zmiany jedynie uniknął poważniejszego urazu i liczy na szybki powrót do zdrowia.

„Więdziałem, że to będzie trudny mecz, Paok był zorganizowany i dobrze przygotowany.”

„Wolałbym wygrać to spotkanie, ale wiadomo, że nie jest łatwo grać z drużyną która tylko sie broni. Ważne jest to, że nie straciliśmy bramek.”

„Atakowaliśmy be narażania się na ryzyko ze strony Paoku, ale w następnym meczu sprawimy im dużo problemów.”

Swoje kilka zdań dorzucił też bramkarz Zebrette Handanovic. Zawodnik przyznał, iż Udinese może pokonać Paok na wyjeździe i z pewnością to zrobi.

„Nie straciliśmy bramki u siebie. To dla nas korzysty rezultat.”

„Mecze są wygrywane na boisku, a nie na trybunach. Już raz mierzyłem się z Paok w Tessalonikach, podczas spotkania towarzystkiego. Wiem co nas czeka, ale jestem optymistą.”

Podziel się wpisem: