Udinese: Wielka szansa na sukces.

Najlepszy skład po najlepszy rezultat. Męstwo, determinacja oraz świadomość wielkiej szansy na sukces zespołu z północnych Włoch. Te czynniki mają sprawić, iż dziś wieczorem Zebrette przybliżą się do kolejnej rundy rozgrywek Ligi Europejskiej pokonując Panthessalonikios Athlitikos Omilos Kostantinopoliton, czyli po prostu PAOK Saloniki…

Liga Europejska jest bardzo ważnym wydarzeniem dla Udinese. Zespół Guidolina mierzy w tym sezonie bardzo wysoko i poza ligowymi zmaganiami Zebrette pragną osiągnąć sukces także na polu pucharowym. Niestety spotkanie z grecką drużyną wcale nie będzie takie proste. Udine nie może skorzystać z usług kilku kluczowych zawodników, w tym kapitana Antonio Di Natale. Najlepszy strzelec Serie A w dwóch ostatnich sezonach doznał kontuzji podczas meczu z AC Milan.

Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu zabraknie dwóch bardzo ważnych zawodników w naszym zespole. Na boisku nie zobaczymy Badu oraz Isli.

„Paok aktualnie nie zmaga się z kontuzjami, dodatkowo rozgrywa dobry sezon w lidze. Obserwowaliśmy ich, znamy ich piłkarzy i wiemy o nich wszystko co może się przydać. Są bardzo pozytywnie nastawieni.”

Jak na razie Paok zajmuje trzecią lokatę w tabeli Grekciej Super League z dorobkiem 38 punktów. W ostatniej ligowej kolejce Dikefalos tou Vorra pokonali na wyjeździe zespół OFI Crete 0:2.

To już koniec odliczania, już niedługo po raz kolejny usłyszymy hymn Ligi Europejskiej i będziemy walczyć tylko o zwycięstwo. Fuarce Udin!

Podziel się wpisem: